ŘEKLI O NÁS...

Do Optiky Anděl chodíme už několik let celá rodina pro brýle sluneční, dioptrické, na dálku, na čtení, pro děti i rodiče. Mají obrovský výběr a dokážou s čimkoliv poradit. Na každou návštěvu se těšíme a odcházíme maximálně spokojeni. Děkujeme vám, jinam už nepůjdeme😁
žena s černými dioptrickými brýlemi reference
Optiku Anděl můžu jen doporučit. Vyrobili mi úžasné nové sluneční brýle. Ty stávající mi vyčistili, srovnali a opravili. Oceňuji zejména precizní práci, široký výběr obrub, vlídné zacházení a 100% individuální přístup.
Madla Čevelová s úzkými dioptrickými brýlemi reference
Madla Čevelováwww.cevelova.cz
Od té doby, co mám z Optiky Anděl dvoje brýle, tak mám taky každé ráno jeden problém; které si mám proboha dnes vzít, když jedny jsou hezčí a lepší než druhé. 🙂
Vítězslav Křížek
Samozabarvovací skla jsou pro mě osobně velký „vynález“, je to naprosto pohodlné a komfortní. Stačí jedny brýle na jeden den... > celý příběh
Šárka Volemanová – samozabarvovací multifokální brýle
Šárka Volemanovámoderátorka, Český rozhlas Dvojka
Vstoupíte do Optiky Anděl a dýchne na vás pohodová atmosféra, kde s vámi personál jedná jako se členem své rodiny, ale současně profesionálně. Nezůstane jen u odborného vyšetření vašeho zraku, ale s péčí vám pomohou vybrat ty obroučky, které vám sednou a budou slušet.
Radek Moravec
Brýle nosím na dálku, na blízko se si je sundavám. Brýle od Optiky Anděl nosím velmi ráda.
žena s černými dioptrickými brýlemi reference Lucie Ernestová Optika Anděl
Lucie Ernestová - ilustrátorkawww.lucieernestova.cz
Ochotný personál, co si budem, samí andělé. 😀 Bohatý výběr brýlí. Poradí vřele i s čočkami, i když nedodržujete čočkovou hygienu jako já 🙄😀
muž s černými dioptrickými brýlemi reference Jan Rieger
Jan Rieger
Děkuji za skvělou péči Optice Anděl.
muž s dioptrickými brýlemi reference Jiří Holoubek
Jiří HoloubekČeský rozhlas
Od první návštěvy až po vyzvednutí hotových brýlí jsem se stále cítila příjemně, personál byl trpělivý a usměvavý a dokázal, že zde pracují opravdoví profíci. Děkuji za mimořádnou péči i trpělivost 😉
žena s výraznými dioptrickými brýlemi reference Gábina Optika Anděl
Gábina
Díky moc Pavle Vedralové a její Optika Anděl za krásné nové brýle a za úžasnou péči a pomoc při výběru. Vřele doporučuju!
Reference Optika Anděl
Katka Škorničková
Optiku Anděl mohu vřele doporučit. Nejen že mají široký výběr ale i nesmírně příjemný a trpělivý personál. Díky profesionální pomoci jsem odešla s nádhernými dioptrickými slunečními brýlemi, které s radostí nosím. Byla to skvělá volba.
Klára Ubryováwww.klaraubryova.cz
Jsem ohromena! Od začátku jsem se cítila skvěle, vyměření zraku až po výběr obrub. Brýle používám celý den a dost mi pomohly při práci s počítačem.
žena s dioptrickými brýlemi reference Pavla Brožková
Pavla Brožková
Ulevilo se mu při představě, že by viděl ostře na počítač při grafické úpravě svých fotek a nemusel přitom své brýle neustále sundávat jako tomu bylo doposud, kdykoliv mu brýle s diotriemi na dálku překážely... > celý příběh
Pavel Ovsík v dioptrických brýlích reference
Pavel Ovsíkfotograf
Chtěl bych poděkovat personálu Optiky Anděl za ochotu a péči, kterou věnoval řešení komplikací kolem mých brýlí. Jsem rád, že jsem konečně objevil optiku, kde naleznu na jednom místě ochotu s odborností. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.
Reference Optika Anděl - Radek Š.
Radek Š.
Děkuji za vstřícné, milé, profesionální setkání v optice Anděl. Měla jsem prastaré nevyhovující brýle, a tady jsem si pořídila hnedle dvoje. Oceňuji setkání s profesionální optometristkou, velký výběr krásných brýlí, milé a vstřícné opečování a individuální přístup. Děkuji a budu se sem opět vracet.
Míla Miškaříkováwww.milenamiskarikova.cz
Abych dobře zvládala svou práci učitelky, potřebuji vidět výborně na blízko i na dálku, takže multifokální brýle byly jasná volba.
Ivana Hájková v černých dioptrických brýlích reference
Ivana Hájkováučitelka
Dlouho jsem nebyla takhle opečovaná. S velkou trpělivostí a nadšením jste se mnou hledali takové brýle, které jsem si přála. A teď je mám doma. To je můj sen - nepochybovat mezi variantami, kde žádná není dokonalá, a mít jednu nejlepší. Vaše brýle mne pořád baví. Teď jsem se nachytala, jak se na sebe ráda dívám v zrcadle 😉 Děkuju.
žena s kulatými dioptrickými brýlemi reference Vanda Gabrielová Optika Anděl
Vanda Gabrielovawww.skolaimprovizace.cz
Děkuji personálu optiky za skvělou péči a osobní přístup při měření i výběru brýlí.
Jan Andrések
Nikdy jsem si nemyslela, že návštěva v optice může být zážitek, o kterém budu mluvit několik dní. Přišla jsem s předpisem od lékařky a čekala obvyklý postup. Tak, vybereme obroučky a za týden budou brýle hotové.... Pavla se podívala na předpis, ptala se, na co brýle používám a doporučila speciální dioptrie, které zohlední vzdálenost na počítač a na čtení. Nejdřív jsem se nedůvěřivě bránila, a pak souhlasila, že to zkusíme. Následovalo dlouhé, precizní měření s výkladem, výběr obrub, kdy se obtížně rozhoduji, protože můj minimalistický styl vždy naruší nějaký výrazný prvek. Po celou dobu mi Pavla i její kolegyně věnovaly úžasnou péči a podporu. Z výsledku jsem nadšená. Po dlouhé době zase dobře vidím, přestaly mě pálit oči a když se podívám do zrcadla, můj vnitřní minimalista je spokojen. Děkuji Pavle i celému týmu Optiky Anděl.
Ivana Teresie Bečkovádramaturgyně Český rozhlas

ZÁKAZNÍCI DĚTSKÉ OPTIKY

Děkujeme Optice Anděl za krásné nové brýle, chodíme k Vám rádi a vždy jsme spokojeni!
Matěj, 13 let
Ráda bych vám poděkovala za zhotovení brýlý pro naše syny Vítka a Františka. Nechávali jsme si je u vás zhotovit v únoru tohoto roku. Poslílali jste nám je poštou. Brýle synům skvělě sedí, nemají tendenci si je sundavat jako ty původní. Moc vám děkuji za skvěle odvedenou práci,přijemnou kumunik
Maminka Vítka a Františka
Děkujeme Vám s Eliškou za úžasný přístup, radu a pomoc při výběru prvních brýlí. Jsme moc spokojené. Posílam Vám fotku pro radost.
reference dětská optika Optika Anděl Eliška
Eliška s mámou
Optika Anděl nabízí úžasně pestrou nabídku brýlí pro děti i dospělé. Personál je empatický a trpělivý, což je zrovna u děti výhra.
Maminka Magdaleny, 6 let