Pavla Vedralová Optika Anděl dámské dioptrické brýle

BRÝLE PRO DOSPĚLÉ

Brýle pro dospělé vybíráme s ohledem na zákazníka a jeho potřeby. Je vždy důležité specifikovat, v jakém prostředí se klient pohybuje a co od brýlí očekává. Výběr bude jiný u zákazníků, kteří jsou celý den za volantem, a jiný u těch, kteří sedí u počítače.

Měření zraku Optika Anděl Bc. Barbora Holubcová
Pravidelné oční vyšetření je důležité. Zajistí vám, že budete mít i nadále zdravé oči a dobrý zrak.
Dioptrické brýle FEB31ST
U dioptrických brýlí dbáme především na vysokou kvalitu nabízených značek brýlových obrub i dioptrických skel.
Dioptrické brýle černé Ray Ban
Přijďte se podívat na naši nabídku brýlových obrub z nejnovějších kolekcí od skvělých výrobců.
Dioptrická skla a čočky pro dospělé
Dioptrická skla odebíráme od francouzské firmy Essilor, která je známá kvalitou svých výrobků a na našem trhu má dlouholetou tradici.
Kontaktní čočky
Kontaktní čočky jsou dnes běžnou variantou korekce zraku. Bez kontaktních čoček se neobejdou sportovci, herci, většina mladých lidí, ale dokonce ani starší lidé důchodového věku.
Sluneční brýle tmavé optika Anděl
Sluneční brýle by měly především dobře sedět na obličeji a mít kvalitní UV filtr. Měly by sloužit jako ochrana zraku před slunečním zářením. Pak už záleží jen na nás, za jakým účelem si je pořizujeme.
Dětská pouzdra na brýle barevná s puntíky a obrázky
Pouzdra na brýle jsou důležitou součástí ochrany brýlí. Je dobré, aby bylo pouzdro pevné a brýle v něm dobře seděly. Rozhodně nedoporučujeme nosit brýle volně v kapse, kde se poškrábou nebo poškodí.
oprava brýlí Optika Anděl
Brýle, které si u nás zakoupíte, projdou naší dílnu a my do nich zabrousíme skla. Vyčistíme je, srovnáme a pak vám je s láskou předáme.