Dámské dioptrické brýle růžové

ANDĚLSKÝ TÝM V OPTICE ANDĚL

V optice Anděl najdete sehraný tým optiček, optometristek a očních lékařek, které vašim očím poskytnou tu nejlepší péči.

Brýle jsou naše srdcovka

Každá z nás brýle nosí a rády si je měníme a zkoušíme nové. Testujeme si na sobě různé značky všechny máme oblíbené něco jiného. Tím pak vybíráme pro vás to, co je už je vyzkoušeno. Chápeme tím pak, co naši zákazníci potřebují.

Pavla Vedralová

optik-optometrista a majitelka optiky
Pavla je majitelkou Optiky Anděl a zároveň vedoucím týmu. Je vždy tam, kde je jí třeba. Dobře ví, že když jsou její zaměstnanci spokojení, přenášejí to i na zákazníky.

Lenka Vodrážková

optik-optometrista
Lenka je s námi už od roku 2016 a je profesionálem ve svém oboru. Když ji nevidíte na prodejně, je pravděpodobně v dílně, kde se stará o celý servis.

MSc. Tereza Höferová

optometrista
Tereza se specializuje na měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Své široké zkušenosti získala i studiem v zahraničí.

Bc. Viktorie Kalapošová

optometrista
Vyrůstala v optické rodině a vystudovala optometrii v Praze. Je velmi pozorná k potřebám zákazníků a pomáhá i s aplikací kontaktních čoček.

Bc. Barbora Holubcová

optik - optometrista
Specializuje se na vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Je trpělivá a empatická nejen k dospělým zákazníkům, ale především k dětem a jejich specifickým potřebám.

Tereza Pokorná

optik
Tereza je u nás zatím jen na částečný úvazek, protože paralelně ještě na Kladně studuje na optometristu.

Dis. Daniela Hlavatá

optik
Daniela je nejnovější posila našeho týmu. Má dlouholeté zkušenosti z oboru, je trpělivá a šikovná.

Monika Magyarová

asistentka
Monika je asistentka prodeje a nadšeně pomáhá dospělým i dětem při výběru brýlí.