Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

OPTIKA ANDĚL
– optika s andělskou péčí pro dospělé i děti v Praze

Už více než deset let pečujeme v Praze o zrak dětí i dospělých, kteří hledají kvalitu, profesionalitu a osobní přístup. Podívejte se na naše video představení a poznejte nás blíž.

INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

Přestože naši zákazníci mají podobné požadavky, každý je něčím specifický. Dokážeme tuto jedinečnost odhalit, a pokud je to v našich možnostech, maximálně vám vyjít vstříc.

TÝM ODBORNÍKŮ

Náš tým tvoří odbornice, které jsou v oboru již 20 let, i kolegyně, které jsou mladé a právě nastoupily. Díky tomu se u nás setkává pestrá směsice generačních názorů. Vzájemně se ovlivňujeme, respektujeme a obohacujeme.

PŘÍJEMNÁ ATMOSFÉRA

V práci trávíme všechny více času než se svou rodinou přes týden. Staráme se o sebe a záleží nám na tom, jak se kdo cítí. To se potom odráží na celkové atmosféře a laskavé péči o všechny naše zákazníky.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment neustále doplňujeme. Snažíme se vybírat jak klasické obroučky, tak obroučky moderní a výjimečné. Uvidíte sami, že si u nás vyberete.

RYCHLÉ ZPRACOVÁNÍ

Většinu zakázek zpracováváme přímo u nás v dílně. Standardní zakázku zpracujeme do týdne, speciální maximálně do 14 dnů.

Jsme jedna z největších dětských očních optik ve střední Evropě

Náš andělský tým

Každá z nás brýle nosí, rády si je měníme a zkoušíme nové. Testujeme na sobě různé značky. Každá máme v oblibě něco jiného. Díky tomu chápeme, co naši zákazníci potřebují. I proto pro vás pak vybíráme jen osvědčené kousky.

Jak to u nás vypadá?