Dětské dioptrické brýle zelené

DĚTSKÁ OPTIKA

Oddělení dětské optiky má rozlohu 50 m2. Je to opravdu velká plocha, takovou jsme nikde jinde neviděli. Děti u nás mají svůj prostor a dobře to vědí. Mohou se tu uvolnit a cítit se v bezpečí. Snáze tak spolupracují a odcházejí spokojené, stejně jako jejich rodiče.

Nabízíme vám skvělé zázemí, klid a skutečně velký výběr brýlových obrub od juniorů po obruby pro dospívající.

Dětské dioptrické brýle barevné
Dětské brýle musí především dobře sedět, aby je děti nosily rády. Je nutné najít takový model, který odpovídá anatomii dětské hlavy, proto nesmí být ani moc velký, ani moc malý.
Kontaktní čočky pro děti
U většiny dětských očních vad se dají kontaktní čočky velmi dobře použít, jen je třeba přihlédnout ke zralosti dítěte – zda je dítě schopné se o čočky starat, správně je používat apod.
dětský látkový okluzor šedý auto
Okluzor je prostředek k zakrytí oka, používaný při léčbě dětské šilhavosti a tupozrakosti. Dětem doporučujeme okluzory náplasťové, antialergické a látkové.
Dětské červené sportovní brýle
Nabízíme obruby pro aktivní děti např. na zimní sporty, kolo, míčové hry apod. Obruby děti neomezují a mají v nich široké zorné pole.
Dětské sluneční brýle
Sluneční brýle jsou vhodné od nejútlejšího věku, zajišťují dětem ochranu před slunečním zářením, a děti tak nejsou omezovány ve svých aktivitách.