Jak bojovat proti zamlžování brýlí

Problém se zamlžováním brýlí není třeba nijak zdlouhavě popisovat. Všichni víme, o co jde, akorát dřív se nám to stávalo jen občas. Při přechodu ze zimy do vytopené místnosti, v koupelně nebo při vaření. V této „rouškové“ době se nám to ale stává pravidelně a často. Teplo z našeho dechu vytvořeného pod rouškou způsobuje, že se naše brýle zamlží a mě osobně to dovede docela rozladit.

Tento problém mě zajímá nejen z profesního hlediska jako majitelku optiky, ale i z osobních důvodů, jelikož sama už moc nevidím na blízko a nosím multifokální skla Varilux

Vyzkoušela jsem tedy technologii OPTIFOG od firmy Essilor, která se na tento problém zaměřila a avizovala řešení, které omezuje zamlžení našich brýlových čoček.

Unikátní systém proti zamlžení OPTIFOG kombinuje dvě patentované technologie: úpravu čočky OPTIFOG a speciální hadřík s molekulami, které aktivují schopnosti OPTIFOG čočky. Brýle pak zůstávají čiré díky jednoduchému přetření brýlových čoček speciálním hadříkem OPTIFOG Smart. Jediné, co pro to musíte udělat je utřít si každé ráno brýle hadříkem a aktivovat tak vrstvu OPTIFOG.

Moje osobní zkušenost s touto technologií byla PŘEKVAPUJÍCÍ 🙂 V práci musím mít roušku celý den a často měním prostředí, takže jsem tohle řešení vyloženě vítám a ráda je doporučím dál.

Jednoduché použití

  • Každý 1 den: jednoduše utřete brýlové čočky OPTIFOG hadříkem OPTIFOG Smart a aktivujte tak její revoluční účinky proti zamlžení.
  • Každé 2 týdny: Omyjte brýlové čočky vodou.
  • Pro efektivnější a dlouhodobější užívání ukládejte aktivační hadřík zpět do uzavíratelného sáčku.
  • Před manipulací s hadříkem OPTIFOG Smart se doporučuje umýt ruce a brýle, aby nedošlo ke kontaminaci.

Kde a za kolik

  • Po technologii Optifog se ptejte u nás na prodejně. Rádi Vám povíme více.
  • Hadřík Optifog dostanete u nás k Vaším sklům a vydrží 3 měsíce.

Vaše
Pavla Vedralová