Menu

Náš tým


Pavla Vedralová Linhartová

optik-optometrista

Pavla je vedoucí týmu a vždy je tam, kde je jí nejvíce třeba. Snaží se, aby její zaměstnanci byli spokojení, a předávali tak pohodu na vás, naše zákazníky. Optiku Anděl vlastní od roku 2008. Předtím byla 8 let spolumajitelkou oční optiky panOptikum.

Bc. Alice Pešinová

optik-optometrista

Alice je specialistka na kontaktní čočky a optometristickou práci. Najdete ji také v obchodě, kde vám vždy mile poradí.

Lenka Vodrážková

optik, optometrista

Lenka pracovala dříve ve své Oční optice Alia, kterou mnoho let úspěšně vedla. Přijali jsme pod svá křídla celou databázi a zákazníky této optiky. Lenka nastoupila 1.12. 2016. Vybere pro vás a vaše děti brýle a s radostí je zabrousí.

Irma Neumanová, DiS.

optik

Irma zabrousí vaše skla do brýlí. Ráda se bude věnovat vám a vašim dětem při výběru vhodných dioptrických brýlí.

Kristýna Kalinová, DiS.

optik

Kristýna je vystudovaná oční optička, poradí Vám při výběru brýlí. Má velkou trpělivost s malými zákazníky.

Bc. Barbora Holubcová

optik - optometrista

Bára se specializuje na vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček. Ráda Vám také poradí s výběrem brýlových obrub a čoček. Je empatická a trpělivá především k dětským zákazníkům, ale i k dospělým.

Bc. Tereza Höferová

optometristka

Tereza je optometristka, která ráda rozvíjí své dovednosti, proto nyní pokračuje se svým studiem dálkově v Lotyšsku. Specializuje se na měření zraku a aplikaci kontaktních čoček, ráda vám pomůže docílit kvalitnějšího vidění. Oblíbila si práci i s malými zákazníky optiky, kterým pomáhá vybrat slušivé brýle.

MUDr. Svatava Háčiková

specialistka na aplikaci kontaktních čoček pro děti

Dříve pracovala v ordinaci WILENS Prague, která později změnila název na Lens centrum a od roku 2010 pracovala v oční ordinaci ORC-optika. Kontaktním čočkám se věnuje 30 let.

MUDr. Kateřina Romanová

Paní doktorka k nám dochází pravidelně každý týden. Věnuje se dospělým a dětským pacientům. Pracuje ve Fakultní nemocnici Motol.

MUDr. Kateřina Boudová

Paní doktorka k nám dochází jedenkrát týdně. Věnuje se dospělým a dětským pacientům. V naší Optice Anděl úspěšně aplikuje kontaktní čočky pro děti od 5 let.

Kateřina Tůmová

kreativec a fotografka

Katka nám tvoří texty na web, pečuje o fanoušky na našem facebooku, postuje tam a tvoří mailingy, které vám sem tam padají do emailové schránky. I většina fotek na webu je z jejího objektivu.

Zůstaňte v obraze

Pečujeme o vaše zdraví. Jednou za měsíc vám zašleme praktické tipy.

E-book zdarma: Jak se vyhnout komplikacím při nošení kontaktních čoček?

Několik praktických tipů od specialistky na kontaktní čočky MUDr. Svatavy Háčikové.

Stáhnout zdarma