Menu

Doporučení zákazníků

Ráda bych vám poděkovala za zhotovení brýlý pro naše syny Vítka a Františka. Nechávali jsme si je u vás zhotovit v únoru tohoto roku. Poslílali jste nám je poštou. Brýle synům skvělě sedí, nemají tendenci si je sundavat jako ty původní.

Moc vám děkuji za skvěle odvedenou práci,přijemnou kumunikaci a ochotu. Určitě se k vám vrátíme.

Vítek a František

"Děkujeme Optice Anděl za krásné nové brýle, chodíme k Vám rádi a vždy jsme spokojeni!"

Matěj

Děkujeme Vám s Eliškou za úžasný přístup, radu a pomoc při výběru prvních brýlí. Jsme moc spokojené. Posílam Vám fotku pro radost.

Eliška

Děkuji za péči a pomoc při výběru obrub.

Svobodová E.

Mám anděla..s ďáblem v těle:)je čertovsky úžasný..zvídavý..na svět se kouká přes brýle..asi mu tam dali růžové skla:))..paní Pavla,která se mu o ně stará je asi taky anděl:)..je uuuplně boží..takže jestli máte doma prďolu,co je taky potřebuje,musím vám o ní říct..potkala jsem jí náhodou..když jsem se courala Prahou..je strašně fajn,vždy vše vyřeší,poradí,pomůže,zařídí během vteřiny..když si Brunko po stopadesáté sedne na brýle,když je manžel na procházce s dětmi NĚKDE zapomene:)když vám všichni ostatní řeknou,že musíte počkat a že to prostě nejde.tak paní Pavla umí..:)miluje svou práci a je to poznat..jestli hledáte opravdu stylové,praktické,krásné dětské brýle a super servis opravdu ze srdce doporučuji..mrkněte se na www.andeloptik.cz nebo www.facebook.com/andeloptik

Simona Krainová

Syn měl již delší dobu problémy se zaostřením, proto jsme na doporučení navštívili optiku Anděl, kde mu odborně oči vyšetřili. Následně pomohli vybrat správný tvar obrouček i kvalitní skla s přihlédnutím k individuálním potřebám syna. Jako klavírista měl jasnou představu o obroučkách i o funkci samotných skel. Oceňuji trpělivost a velmi profesionální a milý přístup personálu, který nám jednak dopřál časový prostor pro pečlivý výběr, ale i doporučil praktické věci – jako např. samozabarvovací skla. Tím pádem syn využívá jedny brýle – jak pro interiér, tak slunný exteriér. Optiku Anděl mohu s klidným svědomím doporučit. Je jen málo míst, kde lidé své práci nadstandardně rozumí a dělají ji s láskou. Optika Anděl k nim jednoznačně patří.

Lenka Š.

Díky moc Pavle Vedralové a její Optika Anděl za krásné nové brýle a za úžasnou péči a pomoc při výběru. Vřele doporučuju!

Katka Škorničková

Děkuji optice Anděl za úžasné dioptrické polarizační brýle. Hurá k moři :-)

Markéta Č.

Děkuji za krásné brýle z Optiky Anděl. Dělají mi radost každý den, díky Pavlo! Překvapil mě snadný výběr. Během chvíle jsme zkusili řadu obrouček a brzy jsme měli brýle, které se mi líbí a dobře mi padnou. Personál optiky je moc milý a profesionální. Dřív jsem se spíš nákupu vyhýbal, bylo těžké si vybrat, ale teď už vím, že v Optice Anděl mi pomohou. Brýle byly hotové za pár dnů a teď vidím svět kolem sebe nádherně ostře.

Ota Štěpánek, kameraman

Děkuji Optice Anděl a Pavle V. za změření zraku a kontaktních čoček opět vidím ostře !

Renáta T.

Děkujeme za péči a brýle pro mého synovce

Míša B.

Děkuji za brýle! :-)

Lada Fenclová

Moc děkujeme za krásné brýle, vybrané šikovnýma rukama v hezkém a milém prostředí. Ještě jednou moc děkujeme.

MUDr. Jiří M.

Děkuji mojí snaše za to, že mám brýle, které mi sluší a jsou šik … vidím s nimi dobře na počítač i na noty…

Alena

Optiku Anděl můžu jen doporučit. Vyrobili mi úžasné nové sluneční brýle. Ty stávající mi vyčistili, srovnali a opravili. Oceňuji zejména precizní práci, široký výběr obrub, vlídné zacházení a 100% individuální přístup.

Madla Čevelová

Děkuji Pavle za pomoc při výběru skel a obrouček - zejména u dioptrických slunečních brýlí, bez kterých bych si určitě neužila dovolenou... Oceňuji osobní přístup, příjemnou atmosféru a pohodu při náročném vybírání :-)

Saša

Děkujeme za vaší podporu při výběru brýlí. Syn Dominik je nosí rád. Josef

Dominik

Ondřej je syn naší kolegyně Alice a nosí brýle New York a skla má Airwear 1,59 s antireflexní vrstvou Crizal.

Ondřej

Děkujeme za výběr brýlí .....
Matěj: "Brýle dobrý potřebuji ještě jedno pouzdro s autem jinak dobrý !

Matěj

Mám nové brýle Dilem a skla Computer 3V. Občas se mi stane, že hledám brýle a vůbec si nevšimnu, že je mám na očích, jsou neskutečně lehké. Nemusím přeostřovat, když koukám z počítače do diáře nebo si něco zapisuji. Děkuji za ně!

Ivana Fučíková

Děkuji za pomoc při výběru mých nových brýlí Ray Ban.

Halka

Děkujeme při výběru brýlí, optika Anděl se o naší dceru stará od malička, tyto brýle jsou její druhé a nosí je moc ráda.

Baruška

Pavla Vedralová se o můj zrak už 10let a vždy jsem spokojený. Petr Vodička, řežisér Divadla Minor

Petr Vodička

Moc děkuji za pomoc s výběrem, brýle sedí perfektně a jízda v autě je pro mne tisíckrát pohodlnější než s čirými skly.
Ještě jednou díky a přeji hezký zbytek dne 8)

Pavel B.

"Děkuji za perfektní pomoc při výběru, dodání a skvělé brýle z Optika Anděl. Brýle jsou zajímavé tím, že mají odendavací a vyměňovací postranice. Takže mohu měnit podle nálady a oblečení."

Denisa Říha Palečková

"Dostal jsem co jsem chtěl a co jsem potřeboval. Jsem spokojen :-)"

Ing. Arch. Jakub Loučka

Pokud hledáte optiku s těmito přídomky: příjemná atmosféra, vlídný přístup, profesionalita, velký výběr, ochota a kde vám splní co vám na očích uvidí, tak to hledáte Optiku Anděl.

Rosťa

Děkujeme za vaší podporu při výběru brýlí. Syn Dominik je nosí rád :) Josef

Dominik

Paní doktorka Háčiková je velmi sympatická dáma, která mi velmi pečlivě a názorně vysvětlila například jak mám zacházet s čočkami, že jsem hned věděla co a jak. Byla velmi milá a proto jsem se jí vůbec nebála dávat otázky, když jsem něco nechápala, nebo když jsem nerozuměla, co se kterým přístrojem měří. Věnovala se mi tak dlouho, dokud jsme se neshodly, že je to akorát.

Markéta R. (13 let)

S optikou Anděl jsem moc spokojená. Jejich služeb využívám od jejího založení. Nosím čočky i brýle, takže s jejich službami mám opravdu bohaté zkušenosti. A musím říct, že jen ty nejlepší. Starají se o mne jak o vlastní :) Všem vřele doporučuji!

Marta Vohlídalová

Děkujeme při výběru brýlí pro naší dceru.

Slečna B.

Vyzpovídali jsme 11letého Matýska, jak se mu nosí jeho brýle:

JAK SE LÍBÍŠ SÁM SOBĚ V NOVÝCH BRÝLÍCH?
Jo, super. Jsou hezčí, lepší. Říkaj to i spolužáci i učitelka.

KDYŽ V NICH SPORTUJEŠ, SEDÍ TI DOBŘE?
Jo. Nosím je na tělák i na judo.

KDYBY JSI CHTĚL NA BRÝLÍCH NĚCO ZLEPŠIT, CO BY TO BYLO?
Asi nic. Už takhle jsou prostě super.

Matěj

Děkujeme za brýle pro našeho syna. Konečně vidí, snad to pomůže i ve škole .-)

David Buble

Brýle nosím dlouho, většinu života, protože musím.
Díky optice Anděl mám brýle které neunavují, sedí za každé situace a ještě výborně vypadají.
A díky dalším brýlím mi při plavání nejen neteče do očí, ale i vidím kam plavu a kolem čeho či co plave kolem mne. A to je občas k nezaplacení :-)
Děkuji a jsem vděčný. Jan Cibulka

Jan Cibulka

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat celému týmu Optika Anděl v čele s Pavlou Vedralovou za kompletní luxusní péči o můj zrak – od přesného měření a doporučení přes velkou trpělivost při výběru brejliček až po jejich rychlé zhotovení. Mám teď díky vám ty nejkrásnější a nejdokonalejší růžový brýle na celým světě, navíc s vyměnitelnými postranicemi, takže se mi nikdy neomrzí! Moc děkuji a vřele doporučuji, jste nejlepší. Těším se na další návštěvu u vás :-)

Lucie Doubravová

Zdravím :-)
Musím se krotit, abych nepsal příliš nadšeně, protože pak by tomu mohl někdo nevěřit :-)
Pravdou je, že příjemná a oboru znalá obsluha je to, co člověk od návštěvy optiky očekává a to zde také dostává.
Co je ale nadstandard, je jakýsi pocit pohody, který je v centru Prahy opravdu vzácný...
Takže díky a jeďte dál.
Richard

Richard Gonzor

Hlavní motivací, proč jsem navštívil právě vás, bylo zajištění očního vyšetření přímo na místě. Původně jsem brýle vč. skel zakoupil ve Fokus Optiku v Palladiu, které jsem i teď při potřebě nových skel navštívil. Tam ovšem vyšetření zajistit nešlo, proto jsem zahájil pátrání, jak to zařídit. Ještě bych se rád podělil o dojem, že návštěva u vás mi přišla celkově nadstandardně příjemná. :-)

Tomáš Nagaj

Děkuji celému týmu v Optice Anděl za jejich přátelský a profesionální přístup, především za jejich trpělivost a zkušené oko při výběru mých brýlí. Mohu vřele doporučit!

Kateřina

Můžeme jen doporučit. Na fotce je naše sluníčko s brýlemi z Optiky Anděl. Děkujeme moc milé paní prodavačce. :-)

Monika

Optice Anděl jsem věrná už od té doby, co jsem ji poprvé navštívila. Mám ráda poctivé a kvalitní služby a věci a ráda chodím tam, kde si vás pamatují a baví se s vámi upřímně a v dobré emoci. A to, že ty holky jsou všechny optometričky, rozumí tomu, co říkají, mají speciální koutek pro děti a i vyšetřovnu očního doktora a pořád vymýšlejí něco nového, mne neskutečně baví a motivuje, a tak je svým nákupem ráda podporuju! :-)

Šárka

V Optice Anděl jsem si nechala udělat brýle už podruhé, pokaždé jsem byla velmi spokojena se službami i s výsledkem.

Olga

Díky Optice Anděl a polarizačním dioptrickým brýlím, které mi zde na míru zhotovili, na mých cestách vidím i pod hladinu řek a jezer. Tahle malá chytrá věcička mi opravdu hodně pomohla i na mé poslední cestě za norskými lososy...
Díky.

Jakub V.

Před dvouměsíční zahraniční cestou jsem narychlo potřeboval vyměnit skla u starých brýlí a zakoupit si nové tmavé dioptrické brýle. Ačkoli jsem do Optiky Anděl přišel jen cca 14 dní před dovolenou, ochotný a milý personál mi změřil zrak a pomohli mi vybrat si nové brýle. Díky jejich profesionálnímu a rychlému jednání jsem měl oboje brýle hotové včas a mohl si v klidu užívat dlouhou dovolenou.
Velice bych chtěl všem v Optice Anděl poděkovat a potenciálním zákazníkům mohu jejich služby vřele doporučit.

Tomáš Řemínek

Anděl Optik mě vybavuje pomůckami pro oči od kontaktních čoček po sluneční brýle, na souš i na móře, od lyží po jachtu.. Vždy k mé velké spokojenosti. Oči jsou můj pracovní nástroj (filmuju a fotím), tak si je u Anděla nechávám hýčkat. I Kočkena mi závidí, jak jsem spokojenej, ale vidí jako rys a slůňáky jí nedržej, protože má uši moc nahoru. Tak má smůlu. Hodně štěstí Andělky s novým webem!

Pavel Kolouch

Chtěl bych poděkovat personálu Optiky Anděl za ochotu a péči, kterou věnoval řešení komplikací kolem mých brýlí. Jsem rád, že jsem konečně objevil optiku, kde naleznu na jednom místě ochotu s odborností.
Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

Radek Š.

To, že bude mít naše dítě okluzor a brýle, bylo pro mne nepříjemným překvapením. Tušila jsem sice, že přetrvávající šilhání není v pořádku, ale pořád jsem doufala, že se to spraví. Po Barunčiných prvních narozeninách však už bylo jasné, že se bez odborné pomoci neobejdeme. Velkou pomocí pro mne je spolupráce s Optikou Anděl. Jsou tu odborníci, co nám všechno vysvětlili, zprostředkovali nám speciální dětské vyšetření, pomohli nám vybrat brýle vhodné pro takhle malé dítě i okluzory, které se líbí Báře i mámě a navíc dobře drží, aniž by dráždily pokožku. A hlavně: jsou opravdu velmi milí a ochotní! Zařízení je „baby friendly“ a výběr o mnoho lepší než jinde, takže můžu jen doporučit.

Veronika Pavlas Martanová

V oční Optice Anděl jsem se službami vždy spokojená. K zákazníkovi mají individální přístup, poradili mi jak s výběrem brýlí, tak mě naučili nasazovat kontaktní čočky. Předcházelo tomu kompletní vyšetření zraku které bylo perfektní. Vřele doporučuji!

Jana Chládková – zpěvačka

Jsem člověk, který má hodně dioptrií a vybrat si brýle je pro mne více než náročné, neb když své sundám, stávám se vyhrabaným krtkem. Pavla Vedralová je moje dlouholetá kamarádka a starost, že odejdu s hrůzou na nose za nehorázný peníz, s Pavlou zmizela jak pára nad hrncem. První brýle mi dělala před 13 lety, od té doby k ní s důvěrou chodím každý rok pro nové. Pavla dokáže odhadnout osobnost, nálady i pocity a v souvislosti s trendy vybere tak, že jsou každé brýle originální, barevné a zábavné.

Soňa Anna-Marie Fišerová

Na začátek bychom se vám chtěli představit. Jmenujeme se Edita a Radek Urbanovi.
V naší rodině vyrůstají zatím 3 děti, jak vlastní, tak přijaté. Některé trpí různými zdravotními problémy.
Proto nás velmi zaujala a potěšila nabídka Optiky Anděl (projekt Zdravé oči pro pěstounské děti). Brýle jsou v dnešní době pro naši rodinu docela velká položka. Však znáte děti. Neposedí a brýle často přinesou domů v pochroumaném stavu.
Chtěli bychom tedy moc poděkovat za výběr brýlových obrouček a také za zhotovení kompletních brýlí i se skly. Nevím, zda to byly zaměstnankyně či majitelky optiky, ale všechny byly velmi milé a ochotné. A hlavně také trpělivé. Opravdu moc děkujeme.
Za celou rodinu
Edita Urbanová

Edita a Radek Urbanovi

Vážení přátelé, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za dar dětské brýle pro děti v náhradní rodinné péči. Děkuji za děti, za 8letou Helenku a 15letého Honzu, kteří měli možnost vybrat a zdarma nechat zhotovit brýle v Optice Anděl v Praze. Moc děkujeme Asociaci náhradních rodin za tuto praktickou, konkrétní a rychlou službu. Poděkování patří hlavně sponzorům a zaměstnancům Optiky Anděl za jejich bezvadný přístup a kvalitní služby.

Helena a Honza

Zůstaňte v obraze

Pečujeme o vaše zdraví. Jednou za měsíc vám zašleme praktické tipy.

E-book zdarma: Jak se vyhnout komplikacím při nošení kontaktních čoček?

Několik praktických tipů od specialistky na kontaktní čočky MUDr. Svatavy Háčikové.

Stáhnout zdarma