Menu

Vyšetření zraku

Dospělí-vyšetření zraku

Pravidelné oční vyšetření je důležité. Zajistí vám, že budete mít i nadále zdravé oči a dobrý zrak. Dobrý zrak znamená lepší a bezpečnější práci a zábavu. Na vyšetření zraku byste měli chodit pravidelně jednou za rok.

Objednejte se na vyšetření

Jak probíhá vyšetření zraku

Vyšetření (měření) zraku v naší Optice Anděl provádí s velkou péčí zkušení optometristé a oční lékařky na nejmodernějších přístrojích. Samotné vyšetření trvá 30–60 min. a je nutné se na něj předem objednat.

Proč se nechat vyšetřit právě v naší oční optice

Velkou výhodou pro vás je to, že na vás máme čas. V běžné oční ordinaci mají lékaři vyhrazeno na pacienty 15 min. Za tuto dobu nelze zjistit vaše potřeby, zvyky a koníčky, které máte.

Každý pro svou profesi potřebuje jiné brýle, a proto nás zajímá, jak probíhá váš pracovní den, kolik času trávíte u  počítače, jestli převážně jezdíte autem apod.

Vyšetření zraku v naší oční Optice Anděl probíhá na moderních přístrojích. Používáme nové vyšetřovací metody a techniky, se kterými můžeme odhalit skryté oční vady nebo vady, které nebyly doposud korigovány (např. Heteroforie – skryté šilhání).

Problémy související se zrakem

Jestliže u sebe pociťujete některé tyto obtíže jako je neostré vidění, pálení očí, červené oči, mhouření, bolesti hlavy, suché oči, neschopnost zaostřit zrak na blízké předměty apod., objednejte se k nám na vyšetření zraku.

Objednejte se na vyšetření

Průběh měření zraku v Optice Anděl

  • Zjistíme vaše předchozí problémy se zrakem, zeptáme se na váš zdravotní stav, povolání a koníčky, abychom získali představu o tom, jaký typ brýlí potřebujete.
  • Poté změříme vaše stávající brýle a zjistíme, jak s nimi vidíte.
  • Změříme váš zrak na automatickém refraktometru.
  • Zkontroluje mikroskopem stav předního segmentu očí.
  • Poté proběhne tzv. sklíčkování – zjišťování dioptrií stanovení refrakční vady.
  • Na závěr vám doporučíme nejvhodnější optické pomůcky a typ skla, příp. pomůžeme s výběrem vhodné obruby.

Fotogalerie

Zůstaňte v obraze

Pečujeme o vaše zdraví. Jednou za měsíc vám zašleme praktické tipy.

E-book zdarma: Jak se vyhnout komplikacím při nošení kontaktních čoček?

Několik praktických tipů od specialistky na kontaktní čočky MUDr. Svatavy Háčikové.

Stáhnout zdarma