Menu

Dioptrická skla

Dospělí-dioptrická skla

Dioptrická skla odebíráme od francouzské firmy Essilor, která má na našem trhu dlouholetou tradici. Hlavní předností této firmy je vysoká kvalita a kvalitní servis.

K přesnému měření centračních údajů používáme přístroj VISIO OFFICE, který je vhodný jak pro víceohniskové čočky (multifokály) tak jednohniskové čočky.

 

Firma Essilor pak podle těchto údajů vyrobí individuální čočky dle parametrů zákazníka.

Visio office je vhodný pro snadnější výběr brýlových obrub a nenahraditelný pomocník pro zákazníky s vysokými dioptriemi.

V Optice Anděl nabízíme skla dle vašich představ a dioptrických hodnot. U vysokých dioptrií vyrábíme ztenčená skla, tak aby estesticky vypadala dobře v obrubě a splňovala váš největší zrakový komfort.

Crizal Forte UV

Klademe důraz na dobrou antireflexní vrstvu, která vám pomůže odstranit odlesky a škrábance a je odolná proti prachu a kapkám vody. Poskytuje nerušený pohled a snižuje únavu očí. Touto antireflexní vrstvou je řada Crizal a my doporučujeme Crizal Forte UV, který je schopen zachytit UV záření z přední i zadní plochy, a tím zajistit větší ochranu pro vaše oči.

Optifog Crizal UV

Optifog je nová technologie proti zamlžování. Výsledkem použití čoček je opravdu zaručené dlouhotrvající vidění bez zamlžení.

Multifokální skla

Nabízíme z řady Varilux, jsou nejlepší pomocí při presbyopii (problémy s viděním do blízka). Zajistí čiré a ostré vidění na všechny vzdálenosti, odstraní nutnost střídat brýle a vypadají velmi elegantně.

Tato multifokální skla se vyrábí i jako sluneční nebo samozabarvovací a vždy s vrstvou Crizal UV.

Jak fungují multifokální skla?

Multifokální skla mají tu výhodu, že umožní hladký přechod z vidění do dálky přes vidění na střední vzdálenost až po vidění do blízka.

Počítačová skla

Počítače se staly nepostradatelným nástrojem, se kterým většina lidí tráví několik hodin denně. Výsledkem může být rozmazané vidění, bolesti hlavy, suché oči a citlivost na světlo.

Počítačová skla vám umožní pohodlně vidět na střední (monitor) a zároveň čtecí vzdálenost.

Pro koho jsou počítačová skla určena?

Ocení je zákazníci, kteří pracují v kanceláři a potřebují široké zorné pole na počítač a klávesnici. Ale také např. muzikanti, pokladní, sekretářky, překladatelé, architekti apod.
Počítačová skla můžeme vyrobit i s úpravou Amberelax, která výrazně zvyšuje kontrast monitoru počítače a zachovává přirozené vnímání barev.

Ceny počítačových skel se pohybují od 5 000 Kč/pár.

Samozabarvovací skla TRANSITION

Umožní vám mít jen jedny brýle. Sklo se přizpůsobí intenzitě slunečního svitu a prostředí.

Při nošení v interiéru a při umělém osvětlení jsou čiré jako klasické brýlové čočky, venku pak vlivem UV záření ztmavnou až na úroveň slunečních brýlí. Přitom spolehlivě chrání zrak před škodlivými ultrafialovými paprsky, a pomáhají tak chránit váš zrak. Zabarvují se do šedé, hnědé nebo zelenošedé barvy.

Čočky Transitions® s antireflexní úpravou CRIZAL UV zlepšují kontrast, takže vidíte ještě lépe a pociťujete menší únavu očí.

Brýlová samozabarvovací skla Transitions se nedostatečně zabarvují v autě, protože reagují na UV záření, které je venku. Proto nabízíme speciální samozabarovací skla do auta.

Transitions XTRActive – samozabarvovací skla do auta

Tyto brýlové čočky reagují na intenzitu UV záření rychleji, barví se do sytějších odstínů, zabarvují se i při použití v autě.

Fotogalerie

Zůstaňte v obraze

Pečujeme o vaše zdraví. Jednou za měsíc vám zašleme praktické tipy.

E-book zdarma: Jak se vyhnout komplikacím při nošení kontaktních čoček?

Několik praktických tipů od specialistky na kontaktní čočky MUDr. Svatavy Háčikové.

Stáhnout zdarma