Menu

Dioptrická skla

02_pece o deti_b

Pro děti pečlivě vybíráme dioptrická skla s ohledem na jejich oční vadu. V Optice Anděl doporučujeme plastová tvrzená skla proti poškrábání. Jsou lehčí a především bezpečná pro děti. Z našich zkušeností jsou dobrou volbou brýlová skla Airwear junior od firmy Essilor. Tento polykarbonát se nedá rozbít, a tím se zvyšuje bezpečnost pro vaše děti. Hlavní předností těchto čoček je, že jsou nerozbitné a odolné proti poškrábání.

Tyto čočky jsou vyrobeny z polykarbonátu, což znamená, že jsou o 45 % lehčí a 25 % tenčí než standardní plastové čočky, takže se vaše dítě cítí pohodlně a vypadá skvěle.

Podívejte se na video Airwear – nerozbitné sklo a jedno video z naší tvorby :-)

 

Samozabarvovací skla pro děti

Pro děti jsou vhodná samozabarvovací skla Transitions. Rychle se přizpůsobí světelným podmínkám a pomáhají redukovat oslnění, škrábance a šmouhy, aby děti lépe viděly. Při slunečním svitu se rychle zabarvují a v místnosti se odbarví na čirá skla.

Dioptrická sluneční skla

Vyrábějí se ve všech dioptrických variantách a v různých barevných odstínech. Děti je ocení v létě i v zimě, neboť je neomezují v jejich aktivitách.

Vysoké dioptrie

Pokud je dítěti předepsaná vysoká dioptrie a esteticky nevypadají brýle dobře, můžete mu zakoupit ztenčená odlehčená skla. Vypadají slušivě a nikdo nepozná kolik, dioptrií vaše dítě nosí.

Povrchové úpravy na dětská dioptrická skla

Antireflex  snižuje oslnění od osvětlení, dítě tak při různých aktivitách (ve třídě, u  tabule, u počítače apod.) lépe vidí. Oči nejsou unavené a červené.

Tvrzení – nanáší se na plastová skla, aby nedocházelo k poškrábání.

Fotogalerie

Zůstaňte v obraze

Pečujeme o vaše zdraví. Jednou za měsíc vám zašleme praktické tipy.

E-book zdarma: Jak se vyhnout komplikacím při nošení kontaktních čoček?

Několik praktických tipů od specialistky na kontaktní čočky MUDr. Svatavy Háčikové.

Stáhnout zdarma