Menu

Brýle

Dětské brýle musí především dobře sedět, aby je děti nosily rády. Je nutné najít takový model, který odpovídá anatomii dětské hlavy, proto nesmí být moc velký ani moc malý.

02_pece o deti_a

Brýle pro nejmenší – od narození do 1 roku

V nabídce jsou plastové obruby Baby Vista jejichž velkou předností je poddajnost materiálu. Brýle se nedají rozbít a dobře sedí na obličeji. Neobsahují žádné kovové součásti a jsou tak naprosto bezpečné  pro miminka.

Brýle pro děti od 1 roku do 12 let

U nás preferujeme plastové obruby z řady Active Baby, Active Koala, Active Spring od firmy Color Optik. Děti je rády nosí a zvládají s nimi všechny aktivity. Díky šňůrce a plastovým zarážkám za ušima dobře drží na hlavě a nepadají. Jsou slušivé. POZOR: tyto brýle se nesmějí čistit alkoholovými prostředky a nahřívat!

Pokud si nevyberete plastovou obrubu, nabízíme kovové slušivé obruby z řad populárních značek: Hello Kitty, Cars, Shrek.

Skvělou volbou jsou i materiály z titan flexu, které jsou vyrobeny výhradně z flexibilního materiálu TITANflex® a jsou velmi pohodlné a lehké.

Sportovní ochranné brýle pro děti

Nabízíme obruby pro aktivní děti např. na zimní sporty, kolo, míčové hry apod.

Obruby děti neomezují a mají v ní široké zorné pole. Jsou pro ně bezpečné.

Obruby mají ve své konstrukci zabudovaný speciální odvětrávací systém, který zabraňuje jejich zamlžení během používání.

Dětské dioptrické plavecké brýle

Brýle se objednají v dioptriích, které dítě potřebuje. Dokonale přilnou, plavou na hladině a jsou odolné vůči soli a chlóru. Tyto plavecké brýle v sobě mají vrstvu proti zamlžení a UV filtr. Součástí je vodotěsné pouzdro a tři nosníky.

Sluneční brýle

Sluneční brýle pro děti jsou vhodné od nejútlejšího věku, zajišťují jim ochranu před slunečním zářením a děti nejsou omezovány v jejich aktivitách. Brýle vyrábíme ve všech dioptrických hodnotách a zabarveních. Jsou k nerozeznání od běžných slunečních obrub. Dají se opatřit šňůrkou kolem hlavy, aby nepadaly.

Fotogalerie

Zůstaňte v obraze

Pečujeme o vaše zdraví. Jednou za měsíc vám zašleme praktické tipy.

E-book zdarma: Jak se vyhnout komplikacím při nošení kontaktních čoček?

Několik praktických tipů od specialistky na kontaktní čočky MUDr. Svatavy Háčikové.

Stáhnout zdarma